твір кращий друг напишіть будь-ласка

твір кращий друг напишіть будь-ласка

  • Одного разу ми з друзями пішли на вулицю. Всі грали, але я згадала, що не зробила уроки. І пішла додому. Нд продовжували грати, але Еліна пішла зі мною і допомогла зробити уроки. І ми вийшли гуляти. Ось що означає справжній друг!
  • У мене є людина, яку я знаю з дитячого садка. Тепер ми разом вчимося в школі в одному класі. Наші батьки знали один одного ще до нашого народження. Він живе поруч зі мною, в сусідньому будинку. Ми бачимося майже ежедневно.Он невисокого зросту, з карими очима, не багато худоват. Він дуже сильний і спортивний. Мій друг займається спортом в секції. Можливо одного разу він стане професійним спортсменом. І я дуже пишаюся ним. Йому подобається читати цікаві та повчальні книги, дивитися. Коли ми з ним разом, ми слухаємо музику, граємо в м'яч і катаємося на велосипедах. Частенько сидимо в інтернеті або граємо в ігри на компьютере.Он дуже цікавий співрозмовник. Мені завжди весело від його смішних жартів і цікавих рассказов.Мне з ним дуже цікаво і весело. Ми ніколи не нудьгуємо. Навіть коли мені погано і сумно, він може підняти настрій і зарядити позітівом.Я вважаю, що дуже важливо мати людину з такими ж інтересами як у тебе. Що-б була можливість поділиться чимось, розповісти новини або новинки в тій чи іншій області.Ми завжди готові допомогти і допомагаємо один одному в біді. Його ніколи не треба ні про що просити. Мій друг завжди помітить і прийде на допомогу. Він допомагає мені зі шкільними предметами, відвідує коли я хворію. Ми ділимося своїми секретами і переживаннями. Я намагаюся все робити, для збереження нашої дружби.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

+ 50 = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: