Суддя Ляпкіних-Тяпкін і суниця порівняльна характеристика

Суддя Ляпкіних-Тяпкін і суниця порівняльна характеристика

  • Аммос Федорович Ляпкин-Тяпкін суддя і Артемій Пилипович Суниця попечитель богоугодних закладів. Вони не тільки схожі, але і різні.
    Ляпкин-Тяпкін - це людина, яка прочитала п'ять або шість книг і вважає себе вільнодумцем і утвореним. Він не знає нічого, крім полювання, бере хабарі, хоч і хортенятами, але ж це теж хабара.
    Зовнішність Суниці оманлива: він незграбний і неповороткий чоловік, але при всьому тому проноза і шахрай. Йому байдуже здоров'я хворих: якщо помре, він і так помре; якщо видужає, то і так одужає. Хворим велено габерсуп давати, а у нього по коридорах несе капустою - кажуть про нього чиновники.
    До служби і Ляпкин-Тяпкін, і Суниця ставляться однаково вони обидва байдужі до держави. По-моєму, велику неприязнь викликає Суниця, так як він, на відміну від судді, розуміє, що стан його лікарні жахливо, але нічого не робить. Суддя наполовину не усвідомлює важливості його злочинів. Але ні він, ні попечитель богоугодних закладів не замислюються про долю городян і дбають лише про себе.
  • Рада краще знайти в готовому домашнє завдання
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

62 − = 60

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: