Помогати написати тварина коала короткий

Помогати написати тварина коала короткий

  • Єдиний сумчастий ведмідь в своєму роді, що мешкає в Австралії. Розмір дорослих особин коали досягає 80-ти сантиметрів, а вага може доходити до 16-ти кілограм. Особа коали має сплощений вигляд, маленькі очі і яскраво виражені щічні мішки. Тіло цього невеликого сумчастого ведмедя вкрите м'яким густим хутром, колір якого змінюється від темно-сірі на спині, до светлосерого в передній частині туловіща.Большую частина життя коали проводять в кронах евкаліптових дерев, листям і пагонами яких вони і харчуються. Незважаючи на свою повільність і незграбний вигляд, коали легко перестрибують з одного дерева на інше і добре плавають, коли їм доводиться рятуватися від небезпеки.
  • Зараз коали живуть тільки в Австралії і то не всюди, а лише в південно-східній частині контінента.Внешне вони нагадують маленьких ведмежат: малорухливі з густою короткою шерстю сіро-димчастого або рудого кольору, невеликими круглими, підсліпуватими оченятами, приплюснутим овальним носом, коротким хвостом і великими широко розставленими вухами з довгою шерстю по краях.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

83 + = 89

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: