лист Полліанна

лист Полліанна

  • Полліанна (англ.Pollyanna) роман-бестселлерамеріканской пісательніциЕлінор Портер, опублікований в1913 році. Існує продовження книги Полліанна виростає (англ.Pollyanna Grows Up), написане самій Елінор Портер, і множествосіквеловдругіх авторів, зокрема, Елізабет Бортон (Elizabeth Borton), Гаррієт Ламміс Сміт (Harriet Lummis Smith) і Коліна Л. Ріса (Colleen L. Reece ).

    За мотивами Поліанни знято кілька телесеріалів і фільмів, з яких найбільш ізвестниекранізація 1920 годасМері Пікфордв головній ролі іекранізація 1960 годакомпанііDisney, головну роль в якій ісполнілаХейлі Міллс.

    Одинадцятирічна Полліанна Уіттіер (англ.Pollyanna Whittier) приїжджає до своєї ТТЕ міс Поллі Харрінгтон (англ.Polly Harrington) вштат Вермонт. Батько Поліанни Джон Уиттиер помер, не залишивши практично ніякої спадщини: будучи беднимпасторомв маленької церкви і отримуючи невелику платню, він залишив після себе лише кілька книг. Так як мати Поліанни давно померла, а інших родичів у не немає, вона змушена переїхати до ТТЕ Поллі, яка нд цей час не підтримувала ніяких контактів з родиною Поліанни. Старша сестра тти Поллі в сво час вийшла за Джона Уиттиер всупереч бажанню батьків, які наполягали на весіллі з багатою людиною. Але мати Поліанни стала женойміссіонераі вирушила з ним на південь, з тих пір родина розірвала з нею будь-які стосунки. Тепер, двадцять п'ять років по тому, ття Поллі жівт одна у величезному будинку, успадкувавши великий стан після смерті всіх е близьких. Вона педантична, строга і приймає племінницю виключно з почуття обов'язку. Полліанна вона виділяє кімнату на горищі, без дзеркала, з голими стінами і практично без меблів, тому що їй хотілося по можливості віддалитися від суспільства дитини і, одночасно, уберегти багату обстановку: вже вона-то чула, як погано поводяться діти з хорошими речами .

    Полліанна ж є повною протилежністю Поллі: дуже жива, балакуча і життєрадісна. Вона вчить оточуючих грі в радість (англ.The Glad Game). Грати почали вони з батьком давним-давно, коли їм серед пожертвувань дісталися милиці: Мені тоді страшенно хотілося ляльку, ось тато і попросив жінку, яка збирала пожертви. А та леді відповіла, що ляльок ніхто не жертвував, тому замість ляльки посилає маленькі милиці. Тоді батько пояснив Полліанна, що потрібно радіти, раз милиці їм не потрібні. З тих пір вони завжди грали в радість, знаходячи привід для оптимізму в кожній події. У перший же день після приїзду Поліанни ття Поллі залишає е без вечері, звелівши вечеряти хлібом з молоком на кухні, разом зі служницею Ненсі, на що Полліанна відповідає: Що ви, тітка, я дуже рада. Я люблю хліб з молоком, і Ненсі мені дуже подобається. Ми так добре повечеряли разом. Все моралі і покарання тти Поллі е племінниця сприймає із захопленням і вдячністю, ніж призводить міс Поллі в замішання. Поступово ття Поллі прив'язується до Полліанна.

  • Це питання ? скажіть що потрібно я допоможу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 47 = 55