грамотно перекласти текст з німецької на російську і озаглавити кожен

грамотно перекласти текст з німецької на російську і озаглавити кожен

 • Федеративна Республіка розташована в центрі Європи.
  Жодна інша країна стільки сусідні Штати, Бельгія, Luemburg, Франція, на півдні-з Швейцарією і Австрією, на Сході-з Чеською Республікою і Польщею. ФРН є центром між Сходом і Заходом, так як вона межує одночасно на східні та західні Штати.
  Державна територія Німеччини становить близько 357 000 км2 gros. Найдовша протяжність з Півночі на Південь складає по прямій 876 км, із Заходу на Схід-640 км. Крайні прикордонні пункти: Зильт на півночі, Deschka на Сході, Оберстдорф на півдні і self Канта на заході. Межі ФРН мають довжину всього 3767 км.
  Німеччина налічує близько 81.8 млн жителів. ФРН після Росії за кількістю населення держава Європи. Дуже сильно мнеться і сексуально німецькі пейзажі. Низькі і високі гірські ходу перемикатися з високою плоскою, щаблі країнах, пагорби, гори, озер і пейзажів, а також з широкими, відкритими равнінамі.С Півночі на Південь Німеччина підрозділяється на п'ять великих просторі Ландшафту 1) Північно-німецька низовина; 2) кошти запалі гори; 3) німецька Південно Mittelgebirgsstufenlnd; 4) Sueddeutsche альпійських передгір'ях; 5) Баварські Альпи.
  На півночі низовини від язичників і маврів через покладений Характерною для Балтійського узбережжя Фьорди і компенсації узбережжі. Основні острова в Східно-фризских островів Північного моря, на Північно-фризских островів і острів Гельголанд .У Балтійському морі Rngen Фемарн і лежать. На Узбережжя Балтійського Моря.
  Середній гірський поріг відокремлює північ від півдня Німеччини. Додаткові кошти горах Рейнський Сланцевий масив з Хунсрюк, Ейфель, Таунус і т. Д. Крім іншого
  В самому серці Німеччини гірські острова смоли.
  У вузькій долині між Бинген і Бонн Рейн видавлюють.
  У передгір'ях Альп на півдні Німеччини складається з швабській-Баварське плоскогір'я з його пагорбами і великими озерами на півдні. Для цього також великі SCHOTT рівнях, під Баварська горбиста місцевість і Дунайська низовина. Характерна для цієї місцевості болота, подібний горбок пагорби ланцюгів з проміжними озер (Кимзєє, Штарнберзьке озеро) і невеликі села.
  Німецька частина Альп між Боденським озером і Берхтесгаденом, покриває лише малу частку цих гір.
  Основні Flse ФРН Ельбу, Везер, Danau і Рейн. Der groste з них природа захід від Рейну на Мій. Німців називають Рейн батько Рейн. Які grosten озера Zurichsee і Боденського озера.
  Клімат ФРН вологий і помірний. Так географічне положення і ландшафт ФРН.
 • Федеративна Республіка розташована в центрі Европи.Ні жодна інша країна не має стільки сусідніх країн, Бельгія, Luemburg, Франції, на південно-зі Швейцарією і Австрією, Східно-з Чехії та Польщі. BRD є сполучною ланкою між Сходом і Заходом, Віл вона межує зі східними і західними державами одновременно.На території Федеративної Республіки Німеччини становить близько 357 000 км2 Грос. Найбільша відстань з півночі на південь по прямій лінії складає 876 км, із заходу на схід, 640 км. Крайні граничні точки є: Зильт на півночі, сході Deschka, Оберстдорф на півдні і заході Зельфкант. Кордони Європи мають загальну довжину 3767 км.Германія налічує близько 81800 тисяч жителів. ФРН в Росії найбільш густонаселених державою в Європі. Дуже різноманітні і привабливими є німецькі ландшафти. Низькі і високі гірські зміна курсу з високими поверхнями, кроки країни, пагорби, гори і озера і з широко відкритими Ebenen.Von півночі на південь Німеччини ділиться на п'ять Grose ландшафтного простору 1) Північно-Німецької низовини; 2) Mittelgebirgsschwell; 3) Sdwestdeutsche Mittelgebirgsstufenlnd; 4) Sddeutsche Alpine форландами; 5) Баварських Альпах.На півночі низинних пустки і торфовища дотримується Характеристика Балтійського узбережжя, фіордів і прибережної компенсації. Головні острови в Північному морі є Східно-Фризские острова, Північно-Фризские острова і Гельголанд .У Балтійське море є Rngen і Фемарн. Узбережжя Балтійського моря.Центральний височина Range ділить північну Німеччину з півдня. Центральні височина включають Рейнської Slate гори з Хунсрюк, Ейфель, Таунус u.s.w.В самому центрі Німеччини є гористий острів смоли.В вузькій долині між Бингеном і Бонна, річки Рейн.Южногерманскіх передгірний складається з Швабський-Баварський плато з його пагорбами і великими озерами на півдні. Це включає в себе широкі гравійні рівнини, нижні баварські пагорби і долини Дунаю. Однією з характерних рис цього пейзажу є маври, куполоподібний пагорб діапазонів з проміжними озер (Кимзєє, Штарнбергерзєє) і невеликі деревні.Немецкая частина Альп між Боденським озером і Берхтесгаден становить лише невелику частину цих гор.Основной Flse ФРН є Ельби, Везера, Danau і Рейн . Грост з них, звичайно, Рейн Мої. Німці називають Рейн "Батько Рейн". Озера grosten Zrichsee і Бодензее.Клімат Європи вологий і помірний. Таким чином, географічне положення і ландшафти Європи.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

44 + = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: