Чому Туреччина зрадила Росію

Чому Туреччина зрадила Росію

  • Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна не збирається псувати відносини з Росією. Це повідомлення з'явилося на тлі взросшей напруженості між двома країнами після того, як турецькі ВПС збили російський Су-24, що виконував бойове завдання в Сирії.
  • Турціяпятий за величиною торговий партнер Росії. Поступається за обсягами експорту тільки Китаю, Німеччини, Нідерландів та Італії, зате перевершує Білорусь, Казахстан і Україна. Взаємна торгівля перевищує суму в 30мілліардов долларовв рік. При цьому у нас з Анкарою запланована реалізація проекту газопроводу Турецький потік в Південну Європу. Є плани будівництва першої в Туреччині АЕС Аккую вартістю 22 мільярди доларів. І хоча і незначне на цьому тлі військове і військово-технічне співробітництво.

    За даними Стокгольмського інституту дослідження проблем світу (SIPRI), починаючи з 1991 року по сьогоднішній день Росія поставила до Туреччини продукції військового призначення на суму 201 мільйон доларів. Трохи меньшеодного відсотка від річного виторгу держкомпанії Рособоронекспорт. Але багато наших системи озброєння інтегровані в турецькі, онісчітаются гордістю місцевого ВПК.

    І ось все це йде коту під хвіст тільки через те, чтотурецкіе ВВС холоднокровно розстріляли наш Су-24. Холоднокровно в прямому сенсі, навіть якщо взяти до уваги версію Анкари, що сушка порушила турецький повітряний простір. Якщо це так, то згідно з картами перебувати в ньому він міг при швидкості 1 200кілометров в чесного болеедевяті секунд! За цей час не те що підняти винищувачі F-16 з найближчого аеродрому не можна, але і 20 раз пробубонів попередження по зв'язку про порушення нашим літаком повітряного простору Туреччини.

    Значить, бомбардувальник вели і вдарили в буквальному сенсі в спину із засідки. Для партнера, з яким налагоджені нормальні економічні, дипломатичні і, головне, військові связінаші і турецькі кораблі обмінюються офіційними візитами, у нас проходять спільні навчання, цене просто підлість. Це зрада.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

+ 5 = 8

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: